Skip to content


Windows 7 urodziny:)

Dokładnie rok temu pokazałem u siebie jak wygląda Windows 7 (tak, Windows 7 M3, którego pokazałem nie  miał standardowo dostępnego aero!)

Rok czasu trwała ewolucja którą obserwowałem od Windows 7 z Milestone 3 (Alfa 1)  w finalną wersję produktu, który od dziś jest/będzie do nabycia dla użytkowników końcowych.

Starałem się śledzić i notować moje spostrzeżenia i wskazówki dotyczące Windows 7.

Jak na duży projekt informatyczny, którego wynik ma być używany przez kilka lat to bardzo dobry czas. Większość terminów została dotrzymana, jakość produktu finalnego jest naprawdę super. Nic tylko pogratulować świetnie przeprowadzonego projektu.

Swoją drogą dobrze, że Microsoft nieco zmienił swoje podejście do testów i mocniej otworzył się na feedback od testerów z poza firmy. Część poprawek i usprawnień została wprowadzona po reakcji społeczności właśnie (słynny problem z UAC!). Współpraca nie była idealna ale w porównaniu do testów poprzednich wersji systemów postęp jest bardzo duży. Tylko mieć nadzieję, że współpraca pójdzie dalej w tym kierunku.

Zapraszam do obejrzenia transmisji z premiery Windows 7, która rozpoczyna się dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Czyli niespełna za trzy godziny:)

źródło: własne doświadczenie

Posted in personal, Windows 7, Windows Client.

Tagged with , , , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Skip to toolbar