Skip to content


Beta Egzamin 71-659 – przygotowywania

Kilka dni temu dotarła do mojej skrzynki mailowej informacja, że od 1 grudnia można będzie rejestrować się do Bety egzaminu 71-659 Windows Server 2008 R2, Server Virtualization.

Aby się zarejestrować należy na witrynie Prometric podać kod: VRR2.

Egzaminy odbywają się między 4 a 31 grudnia.

W związku z tym na Virtual Study pojawi się dodatkowa sesja pod tytułem: “Druga odsłona wirtualizacji – co nowego w R2” poświęcona będzie zmianom w Hyper-V v 2 zawartym w Windows Server 2008 R2 w porównaniu do Hyper-V v 1. Sesję odbędzie się 15 grudnia, poprowadzi ją Kamil Skalski. Jest to rozszerzenie do szkolenia  przygotowującego do egzaminu 70-652 Windows Server Virtualization – ma też ten sam link do rejestracji. Zapraszam!

Kamil Skalski 71-659

źródło, poza informacją mailową:

Virtual Study

[EDIT 02.12.2009 PL]

Pod postem na  Born to Learn Rob Hagman w komentarzach umieścił link do tego wpisu jako przykład wycieku informacji i złamania zasad. Trochę to śmieszne. W mailu który otrzymałem nie było żadnych informacji, że informacja jest niejawna (błąd edytora?). Kilka cytatów z maila, które wskazują na to, że informacja będzie publicznie dostępna (niestety nadawca nie wskazał kiedy):

“This opportunity will also be offered to the general public.” – Ta oferta będzie również dostępna dla publicznych odbiorców.

“Beta exams have limited availability and are operated under a first-come-first-served basis.” – Liczba miejsc na egzaminy beta jest ograniczona i stosowana jest zasada “pierwszy przychodzi – pierwszy obsłużony”.

[EDIT 02.12.2009 EN]

Under post on  Born to Learn Rob Hagman put link to this entry as leak and act against rules. Looks silly for me. In mentioned email there is no info that content is confidential (mistake of email editor?). Few lines from that email – pointed that information will be public (unfortunately there was no defined date):

“This opportunity will also be offered to the general public.”

“Beta exams have limited availability and are operated under a first-come-first-served basis.”

[EDIT2 03.12.2009 PL]

Skontaktowałem się mailowo z Krista Wall i udało mi się uzgodnić, że następne maile wysyłane z powiadomieniem o egzaminach w wersji Beta będą oznaczone jako informacja zastrzeżona. Sprawa wyjaśniona. Krista, dzięki za odpowiedź.

[EDIT2 03.12.2009 EN]

I contacted to Krista Wall, we agresd that next email notification about Beta Exams will be marked as confidential. End of the story. Krista, thanks for your RE.

Posted in community, Hyper-V, Virtual Study, Windows Server.

Tagged with , , , , , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Skip to toolbar