Skip to content


2009 MVP Global Summit, Dzień 3

Trzeci dzień jeszcze bardziej obfitujący w ciekawe wydarzenia:) Zaczyna o sobie dawać zmęczenie:)

Z trudem zdążyłem na śniadanie, kawę piłem już w shuttle. Kolejny dzień w Redmont. Na szczęście pogoda trochę lepsza niż wczoraj. Pod budynek gdzie miałem zajęcia (znów na końcu Campusu) dowiozła mnie mała “taksówka”. W cudzysłowiu, bo bezpłatna:) Serwis dla pracowników i gości Microsoft, BTW Toyota Prius to fajne autko z napędem hybrydowym i do tego ma niezłego kopa;)

Zaplanowałem kolejny dzień z zespołem projektowym Windows OS Deployment Team. Tematy na które się zapisałem:

  • Microsoft Deployment Toolkit, Application Compatibility Toolkit, and Microsoft Assessment and Planning. Dokładniej chodziło o poznanie zmian w pakiecie powodujących lepsze wsparcie Windows 7.
  • Deploying Windows with System Center Configuration Manager and System Center Virtual Machine Manager. Dyskusja oraz pokaz nowych wersji SCCM i SCVMM (nie ujawniono daty ich wprowadzenia nawet pod NDA) z naciskiem na System Center Configuration Manager 2007 SP2 oraz wsparcie dla Windows 7.

Na lunch wybrałem sie do budynku głównego spotkać się ze znajomymi. W przerwie między pierwszym a drugim panelem lunch. Po nim szybko na pozostałe dwie sesje:

  • Windows 7 and WinRE in corporate environments. Prezentacja rozwiązania Windows 7 WinRE, dyskusja na temat wydajności rozwiązania w różnych scenariuszach oraz tworzenie odpowiednich procedur.
  • User State Migration Tool and TBA Topic. Dyskusja na temat zmian w USMT dla lepszego wsparcia Windows 7.

Wszystkie sesje objęte były restrykcjami wynikającymi z umowy NDA.

Po sesjach szybko do Company Store aby wykorzystać voucher na zniżkowe zakupy. Voucher upoważniał do zakupów po cenach po jakich kupują pracownicy Microsoft (Blue Badge). Pośpiech jak najbardziej wskazany, bo wieczorem party:)

Party w Experience Music Project (EMP) w centrum Seattle, tuż obok Space Needle. Impreza pod hasłem: “Are you ready to ROCK?!?!” Budynek gdzie się odbywała to niesamowite miejsce. Połączenie dyskoteki, pubu i (uwaga!) muzeum. Dokładniej jedno muzeum poswięcone Jimiemu Hendrixowi a drugie fanastyce. Do tego na najwyższym piętrze studio, w którym można spróbować swoich sił w roli rockowej supergwiazdy:) Oczywiście też spróbowaliśmy. Polski zespół, który założyliśmy at hoc nazywał się Zobrovka (nie, nie przewidujemy poważniejszej trasy). Wróciłem do hotelu nieco wcześniej – jutro też ma być ciekawie.

Spać, spać, spać… Do tego się włączył jetlag i niestety się nie da…

2009 MVP Global Summit

źródła:

własne doświadczenia

Witryna 2009 MVP Global Summit

2009 MVP Global Summit na Twitterze

Posted in community, conferences, general, MVP, MVP Global Summit, personal.

Tagged with , , , , , , .


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.Skip to toolbar